سوالات متداول

تعدادی سوال با پاسخ

سوالات متداول

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳: عضویت در سایت بومران رایگان است.

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است.

مرحله نخست

مرحله دوم

مرحله سوم

مرحله چهارم

تبصره ۱: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، بومران حق دارد سفارش را باطل کند.

حق امتیاز کلیه خدمات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه خدمات دارای مجوز رسمی است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

  • مشخصات ویژگی‌های کاربردی خدمات
  • تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید خدمات بر عهده کاربر است.
  • مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از بومران به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

کاربر نباید در سایت اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.