bomrun svg

بریف دیجیتال مارکتینگ


برای سفارش خدمات دیجیتال مارکتینگ علاوه بر اطلاعات اولیه، کارفرما باید اطلاعات اختصاصی که مناسب سفارش مورد نظرش می‌باشد را ارائه کند. بنابراین مشخص بودن اطلاعات ورودی پروژه برای پیشرفت پروژه، بسیار ضروری است. حتی اگر این اطلاعات کامل نباشد، بهتر است میان کارفرما و فریلنسر به صورت شفاف مشخص شود که چه اطلاعاتی برای شروع پروژه موجود است یا اگر این اطلاعات در دسترس نیست، مسئولیت تکمیل و ارائه آن‌ها با چه کسی است.

بریف‌های بومران با هدف شفافیت اطلاعات پروژه، جهت همکاری بهتر میان کارفرما و فریلنسر، تهیه شده است. بریف‌های دیجیتال مارکتیگ برای ۲ گروه مناسب و کاربردی هستند.

 • کارفرماها
 • فریلنسرها

اگر کارفرما هستید و قصد سفارش پروژه در هر یک از زیر شاخه‌های دیجیتال مارکتینگ را دارید، با استفاده از بریف‌های بومران می‌دانید که چه اطلاعاتی را باید از پیش داشته باشید.

اگر هم فریلنسر هستید، با در دست داشتن بریف‌ها در جلساتی که با کارفرما دارید، می‌توانید در خصوص روند انجام و خروجی پروژه شفاف‌سازی کنید و به درک مشترکی با کارفرما برسید.

فایل بریف دیجیتال مارکتینگ بومران، شامل ۱۴ بریف یا تفهیم‌نامه به قرار زیر می‌شود:

 1. ۱. بریف عمومی
 2. ۲. بریف مشاوره
 3. ۳. بریف طراحی لوگو
 4. ۴. بریف طراحی ست اداری
 5. ۵. بریف موشن گرافیک
 6. ۶. بریف طراحی سایت شرکتی
 7. ۷. بریف طراحی سایت فروشگاهی
 8. ۸. بریف طراحی سایت شخصی
 9. ۹. بریف راه اندازی پروژه لاراول
 10. ۱۰. بریف تولید محتوای وب سایت
 11. ۱۱. بریف تولید محتوای شبکه های اجتماعی
 12. ۱۲. بریف سئو
 13. ۱۳. بریف آنالیز
 14. ۱۴. بریف تبلیغات

گروه بومران به دنبال تلاش‌هایی که برای استانداردسازی فرآیندها و پروژه‌های دیجیتال مارکتینگ دارد، همواره در حال به روز رسانی این بریف‌هاست.

پس از تکمیل فرم، جهت دریافت بریف ها، روی دکمه زیر کلیک کنید.مشتاق دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم. از طریق ایمیل info@boomrun.org با ما در ارتباط باشید.