تکنیک‌های افزایش ترافیک وب‌سایت

افزایش ترافیک وب‌سایت یکی از بخش‌های اصلی برنامه‌ریزی‌های سئوی هر کسب و کار دیجیتال را تشکیل می‌دهد. برای این منظور قبل از هرچیز باید در نتایج موتورهای جستجو دیده شوید. در نتیجه آگاهی از الگوریتم‌های موتورهای جستجو برای موفقیت در این بخش بسیارمهم است. شما باید بدانید موتور جستجو بر چه اساسی وب‌سایت‌ها را اولویت بندی می‌کند. از طرف دیگر باید مطالب وب‌سایت شما از دیدگاه مخاطبان ارزشمند شناخته شود. همسویی این دو عامل موفقیت شما را در سئوی وب‌سایت تضمین می‌کند.

در این مقاله نکاتی را به شما آموزش می‌دهیم که با استفاده از آنها می‌توانید ترافیک وب‌سایت خود را به شکل قابل توجهی افزایش دهید. با پلتفرم بومران همراه باشید.

افزایش بازدید وب‌سایت با استفاده از تکنیک‌های رایگان

ترافیک وب سایت_پلتفرم دیجیتال مارکتینگ بومران

روش‌های مختلفی برای افزایش ترافیک وب‌سایت وجود دارد. این روش‌ها همیشه نیازمند صرف هزینه‌های گزاف نیستند. روش‌هایی وجود دارد که به‌صورت رایگان به شما کمک می‌کند تا ترافیک وب‌سایت خود را بهبود دهید. به یاد داشته باشید که برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب باید پشتکار داشته باشید. افزایش ترافیک وب‌سایت تنها با فعالیت مداوم و ارزیابی‌های دقیق به‌دست می‌آیددر آکادمی دیجیتال مارکتینگ بومران در این زمینه میتوانید موارد بیشتری مطالعه کنید.

تولید محتوای با کیفیت با استفاده از روش skyscraper

تولید محتوای با کیفیت_پلتفرم دیجیتال مارکتینگ بومران

همانطور که در ابندای متن اشاره کردیم، محتوایی با کیفیت است که اطلاعات مورد نیاز مخاطبان شما را در اختیار آنها قرار دهد. از طرف دیگر این محتوا باید از دیدگاه موتورهای جستجو ارزشمند باشد.

یکی از تکنیک‌های پرکاربرد برای تولید محتوا، استفاده از skyscraper است. این تکنیک شامل چهار مرحله است .

مرحله‌ی اول : پیدا کردن موضوعات و محتواهای پرطرفدار در فضای مجازی

مرحله‌‌ی دوم: تولید محتوایی با کیفیت بیشتر نسبت به محتوای قبلی

مرحله‌ی سوم: وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مرتبط با این محتوا را پیدا کنید. کدامیک از این وب‌سایت‌ها به محتوای مشابه با وب‌سایت شما لینک داده اند. از آنها بخواهید تا به محتوای جدید شما نیز لینک ایجاد کنند.در سایت فریلنسری بومران میتوانید پروژه دریافت کنید.

مرحله‌ی چهارم:تکرار مراحل 1 تا 3 برای تولید محتوای بیشتر

برای انتخاب موضوع مناسب باید نیازهای مخاطبان خود را بدانید. موضوعات را در راستای رفع این نیازها انتخاب کنید.

برای تولید محتوای بهتر محتواهای مشابه را بررسی کنید. سعی کنید محتوای شما کامل تر از محتواهای منتشر شده باشد و در آن بیشتر به مسائل روز بپردازید.

افزایش ترافیک وب‌سایت با استفاده از سئوی محتوا

سئوی محتوا_پلتفرم دیجیتال مارکتینگ بومران

تکنیک‌های سئو اهمیت زیادی در افزایش بازدید از وب‌سایت شما دارد. این تکنیک‌ها با توجه به الگوریتم‌های موتورهای جستجو شکل می‌گیرند. الگوریتم‌های موتو جستجو هم در راستای یافتن بهترین پاسخ برای مخاطبان است. بنابراین تقریبا تمامی تکنیک‌های سئو در نوشتن یک متن خوب و کاربردی خلاصه می‌شود. یکی از بخش‌های نوشته‌های شما، کلمات کلیدی به‌کاربرده شده در آن است. برای انتخاب کلمه‌ی کلیدی مناسب باید نیازهای مخاطبان خود را بدانید. داشتن اطلاعات کامل از پرسونای مخاطبان برای انتخاب یک کلمه‌ی کلیدی مناسب لازم و ضروری است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله ما در خصوص راهکارهای انتخاب کلمه کلیدی مناسب مراجعه کنید.

پس از انتخاب کلمه‌ی کلیدی مناسب، از این کلمه در عنوان، متن مقاله، ALT tag، متن جایگزین تصویر و پیوندهای یکتا و توضیحات متا استفاده کنید.

برای بهینه‌سازی محتوای سایت می‌توانید از افزونه‌هایی مانند   Yoast SEO استفاده کنید.

استفاده از عبارات دنباله دار برای افزایش سریع بازدید سایت

این تکنیک زیر مجموعه‌ای از انتخاب کلمه‌ی کلیدی مناسب است. در انتخاب کلمه‌ی کلیدی باید از استفاده از کلمات کلیدی پرکاربرد پرهیز کنید. این کلمات رقابت زیادی دارند و برای موفقیت در این رقابت باید زمان زیادی را صرف کنید. سعی کنید کلمات کلیدی دنباله‌دارتری را انتخاب کنید و از آنها  استفاده کنید. این کلمات کمتر رقابتی هستند و راحتر می‌‌توانید در آنها موفق شوید. بنابراین ترافیک وب‌سایت شما سریعتر افزایش می‌یابد.برای مشاور دیجیتال مارکتینگ رایگان با ما تماس بگیرید.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای بهبود ترافیک وب‌سایت

شبکه های اجتماعی_پلتفرم دیجیتال مارکتینگ بومران

از قابلیت‌های شبکه‌های اجتماعی برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. این شبکه‌ها مخاطبان زیادی دارند. شما می‌توانید با تولید محتوای مناسب در این شبکه‌ها مخاطبان خود را به بازدید از وب‌سایت خود دعوت کنید. از طرف دیگر با استفاده از افزونه‌های موجود مانند Monarch می‌توانید این امکان را برای بازدید کنندگان از وب‌سایت خود فراهم کنید که محتوای شما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

ارسال پست مهمان

پست های مهمان یا بک لینک‌ها یکی از فاکتورهای مهم در سئوی وب‌سایت است. منظور از بک لینک، لینک‌هایی است که در جای جای فضای مجازی وجود دارد و از طریق آنها کاربران به وب‌سایت شما هدایت می‌شوند. موتورهای جستجو وجود بک لینک بیشتر را نشانگر ارزشمند بودن محتوای شما می‌دانند و محتوای شما را در اولویت نمایش قرار می‌دهند.

برای ساخت بک لینک کافی وب‌سایت مرتبط با کسب و کار خود را جستجو کنید. سپس بررسی کنید که آیا این وب2سایت پذیرنده‌ی محتوای مهمان هستند یا خیر. یک را ساده برای پیدا کردن این وب سایت‌ها جستجوی عبارتی با فرمول زیر است. در سایت انجام پروژه بومران میتوانید پروژه های  برون سپاری کنید.

” حوزه فعالیت شما ” + ” پست مهمان “

پس از پیدا کردن سایت مقصد با آنها تماس بگیرید. از موضوعات و شرایط مدنظر آنها آگاه شوید و در نهایت محتوای با کیفیتی را برای این وب‌سایت تولید کنید. در انتهای این محتوا لینک وب سایت شما قرادد داده می‌شود. بنابراین بازدید وب‌سایت از طریق این لینک افزایش می‌یابد. به علاوه با ارزشمند تر شدن محتوای شما از دیدگاه موتورهای جستجو، این محتوا در اولویت‌های بالاتری در نتایج جستجو نمایش داده شده و احتمال بازدید از وب‌سایت شما افزایش می‌یابد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 7 =