درباره ما


بومران اولین پلتفرم جامع دیجیتال مارکتینگ است که تمامی خدمات این حوزه از جمله مشاوره، طراحی‌گرافیک، توسعه‌نرم‌افزاری، تولید‌محتوا، سئو، تبلیغات و آنالیز را به صورت کامل و یکجا.ارائه می‌دهد. این پلتفرم پلی میان مدیران و فریلنسرها می‌باشد.

در پلتفرم بومران از یک سو مدیران و صاحبان کسب و کار کلیه نیازهای دیجیتال مارکتینگ خود را عنوان می‌کنند، از سویی دیگر فریلنسرها و آزادکاران با توجه به حرفه و تخصص خود، به این نیازها پاسخ می‌دهند.

دغدغه اصلی ما در بومران، گردآوری تمام تخصص‌هایی است که قسمت‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها را شکل می‌دهند. اینکه شما بتوانید از تخصص‌های گوناگون مورد نیازتان به صورت یکجا، یکپارچه بهره‌مند شوید و در قالب یک پلتفرم، امور مارکتینگ آنلاین خود را، مدیریت کنید.


بومران از کجا شروع شد:


از آنجایی که بازاریابی دیجیتال یک کسب و کار تقریبا نوپا محسوب می‌شود افراد زیادی هستند که برای معرفی کسب و کار خود به دنبال بازاریابی آنلاین هستند. این افراد برای اینکه بتوانند کلیه نیازهای دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود را بر طرف کنند، باید از شرکت‌های مختلف به دنبال خدمات تخصصی هر یک باشند. از آنجایی که این خدمات توسط شرکت‌ها و آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ به صورت کلی و پکیج ارائه نمی‌شود، در نتیجه ما با هدف یکپارچه کردن تمام این خدمات، بومران را راه‌اندازی کردیم.

ایده بومران از فروردین 98 شکل گرفت که با همت متخصصان جوان و خلاق، این پلتفرم طراحی شد، تا اکنون فعالیت خود را در زمینه دیجیتال مارکتینگ آغاز کند.


چرا بومران؟


بومران به عنوان اولین پلتفرم جامع بازاریابی دیجیتال به دنیای کسب و کار معرفی شد. در این پلتفرم کلیه خدمات مربط به بازاریابی اینترنتی یعنی مشاوره، طراحی‌گرافیک، توسعه‌نرم‌افزار، تولید‌محتوا، سئو، تبلیغات و آنالیز به صورت پکیج ارائه می‌شود.

در نتیجه کارفرمایان و مدیران کسب و کار نیازی ندارند تا برای کسب و کار خود به صورت جداگانه با شرکت‌های مختلف همکاری کنند. به راحتی می‌توانند با ثبت نام در این پلتفرم از کلیه خدمات این پلتفرم بهره‌مند شوند.

چه کسانی می‌توانند از بومران استفاده کنند؟


این پلتفرم برای دو گروه طراحی شده است:

  • مدیران و صاحبان کسب و کارها و استارتاپ ها
  • افرادی که به صورت فریلنسر فعالیت می کنند

در این پلتفرم فریلنسرها با توجه به تخصص خود میتوانند با کار فرمایان ارتباط برقرار کنند و مدیران نیز با توجه نیاز خود فریلنسر و متخصص مورد نظر خود را انتخاب کرده و با یکدیگر همکاری کنند.

چگونه میتوان از بومران استفاده کرد؟


برای بهره‌مندی از امکانات پلتفرم بومران می‌توانید به راحتی وارد وب‌سایت شده و در قسمت ثبت نام عضو شوید و همکاری خود را با بومران آغاز کنید.