Boomrun Logo

درباره ما


بومران اولین پلتفرم فریلنسری دیجیتال مارکتینگ و یک سایت انجام پروژه است. در اینجا تمامی خدمات این حوزه از جمله مشاوره دیجیتال مارکتینگ ،طراحی‌گرافیک، توسعه‌نرم‌افزاری، تولید‌محتوا، سئو، تبلیغات و آنالیز را به صورت کامل و یکجا انجام میشود. این پلتفرم پلی میان مدیران و فریلنسرها می‌باشد.

در پلتفرم بومران مدیران و صاحبان کسب و کار پروژه های دیجیتال مارکتینگ خود را برون سپاری میکنند و فریلنسرها با توجه به حرفه و تخصص خود پروژه را دریافت میکنند.

دغدغه اصلی بومران، گردآوری تمام تخصص‌هایی است که قسمت‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها را شکل می‌دهند. اینکه شما بتوانید از تخصص‌های گوناگون مورد نیازتان به صورت یکجا و یکپارچه بهره‌مند شوید و در قالب یک پلتفرم، امور مارکتینگ آنلاین خود را مدیریت کنید.


بومران از کجا شروع شد:


از آنجایی که بازاریابی دیجیتال یک کسب و کار تقریبا نوپا محسوب می‌شود افراد زیادی هستند که برای معرفی کسب و کار خود به دنبال بازاریابی آنلاین هستند. این افراد برای اینکه بتوانند کلیه نیازهای دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود را بر طرف کنند، باید از شرکت‌های مختلف به دنبال خدمات تخصصی هر یک باشند. از آنجایی که این خدمات توسط شرکت‌ها و آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ به صورت کلی و پکیج ارائه نمی‌شود، در نتیجه ما با هدف یکپارچه کردن تمام این خدمات، بومران را راه‌اندازی کردیم.

ایده بومران از فروردین 98 شکل گرفت که با همت متخصصان جوان و خلاق، این پلتفرم طراحی شد، تا اکنون فعالیت خود را در زمینه دیجیتال مارکتینگ آغاز کند.


چرا بومران؟


بومران به عنوان اولین پلتفرم فریلنسری دیجیتال مارکتینگ به دنیای کسب و کار آنلاین معرفی شد. در این پلتفرم کلیه خدمات مرتبط به بازاریابی اینترنتی یعنی مشاوره، طراحی‌گرافیک، توسعه‌نرم‌افزار، تولید‌محتوا، سئو، تبلیغات و آنالیز توسط فریلنسرها انجام میشود.

کارفرمایان و مدیران کسب و کار نیز نیازی ندارند تا برای کسب و کار خود به صورت جداگانه با شرکت‌های مختلف همکاری کنند. آنها به راحتی می‌توانند با ثبت نام در این پلتفرم پروژه های مختلف خود را برون سپاری کنند.

تفاوت بومران با سایر سایت های فریلنسری:

تفاوت اصلی بومران با سایر سایت ها و پلتفرم های دورکاری و فریلنسری مسئولیت پذیری و ارائه خدمات به صورت یکپارچه است. فریلنسرها با عضویت در سایت و ارسال رزومه در بومران استخدام شده و پس از عقد قرارداد با توجه به شرایط و ساعات کاری بیمه خواهند شد و پروژه های مدنظر خود را مستقیما از بومران دریافت می نمایند.

کارفرمایان و مدیران کسب و کار نیز نیازی ندارند تا برای کسب و کار خود به صورت جداگانه با شرکت‌های مختلف همکاری کنند زیرا استخدام فریلنسر در بومران انجام میشود و آنها به راحتی می‌توانند با ثبت نام در این پلتفرم پروژه های مختلف خود را برون سپاری کنند.

چه کسانی می‌توانند از بومران استفاده کنند؟


این پلتفرم برای دو گروه طراحی شده است:

  • مدیران و صاحبان کسب و کارها و استارتاپ ها
  • افرادی که به صورت فریلنسر فعالیت می کنند

در این پلتفرم فریلنسرها با توجه به تخصص خود میتوانند با کار فرمایان ارتباط برقرار کنند و مدیران نیز با توجه نیاز خود فریلنسر و متخصص مورد نظر خود را انتخاب کرده و با یکدیگر همکاری کنند.

چگونه میتوان از بومران استفاده کرد؟


برای بهره‌مندی از امکانات پلتفرم بومران می‌توانید به راحتی وارد وب‌سایت شده و در قسمت ثبت نام عضو شوید و همکاری خود را با بومران آغاز کنید.